יום רביעי, 14 באפריל 2021

כיצד למלא את הצרכים הבסיסיים של החתול שלךחתולים היו מבויתים במשך זמן רב. מקורם של חתולים מבויתים באפריקה ובמזרח התיכון לפני 4,000 עד 8,000 שנה. ישנם גזעים רבים של חתולים אך החתולים הפופולריים ביותר הם החתולים שאינם אילן יוחסין או "מוט". אתה צריך תמיד לבדוק את העלות לפני שאתה מקבל כל סוג של חיית מחמד. יש טיפול וטרינרי בממוצע של 600 ש"ח. עלות המזון היא כ -700 ש"ח לשנה. המלטה יכולה להיות יקרה גם כן, והיא מסתכמת בכ- 800 ש"ח  בשנה. אל תשכח את העלות הראשונית של השגת החתול שלך. המקום הטוב ביותר להשיג חתול הוא במקלט המקומי שלך. חלק מעלויות אימוץ חיית המחמד למקלט מכסות את זריקות החתול, התולעת וה"סטריליזציה ". עדיין תצטרך להשיג ארגז זבל וציוד אחר לפני שתביא חתול הביתה, כגון מזון לחתולים, אוכל ומנות מים. תזדקק גם למברשת, צעצועים, צווארון בטיחות עם תג מזהה, מוט או כרית גירוד, מנשא לחתול ומיטת חתול. שוב כמה מקלטים מציעים חלק מהפריטים הללו עם החתול שלך. עדיף להתקשר מבעוד מועד ולראות מה כלול בעלות האימוץ שלך.

האכלת החתול החדש שלך תלויה בגיל. אם יש לך חתול מבוגר תאכיל אותם ארוחה אחת גדולה ביום או שתיים קטנות יותר. צריך להאכיל חתלתולים מספר פעמים ביום עד גיל 12 שבועות בערך. אם החתול שלך בן שלושה עד שישה חודשים, הוא צריך להאכיל שלוש פעמים ביום. אתה יכול לתת לחתול שלך מזון משומר, אך הקפד לזרוק את שאריות המזון לאחר 30 דקות. זכור שמזון חתולים משומר יכול להיות יקר וייתכן שתצטרך לזרוק כמה. זה לא עושה שום דבר לבריאות השיניים של החתול שלך כמו אוכל יבש.

האלטרנטיבה האחרת היא לשמור על אספקת מזון יבש כל הזמן בחוץ. עליכם לוודא שיש לחתול שלכם הרבה מים בעת הצעת מזון יבש. מזון יבש הוא פחות יקר ומסייע במניעת אבנית על שיני החתול ועוזר בקידום חניכיים בריאות. הימנע מקניית מזון כללי לחתולים. יתכן שלא יהיו להם הנחיות זהות למזון המותג לבריאות החתול שלך. אם החתול שלך הוא חתלתול, דאג לתת לו אוכל שצוין עבור חתלתול. יהיה עליך לשטוף ולמלא את צלחת המים שלהם מדי יום. אל תתן לחתול שלך חלב פרות. נראה שהם נהנים מזה אבל זה יכול לגרום לשלשול. פינוק חתול מדי פעם עבור החתול שלך הוא בסדר, אבל אל תיתן להם יותר מדי מכיוון שהם משמינים. אם אתה מוצא את החתלתול שלך מסרב לאוכל, נסה להשרות אותו תחילה במים חמים. ניתן להאכיל חתלתולים במזון תינוקות אנושי לזמן קצר. קנו אוכל לתינוקות המיועד לתינוקות גדולים וקבלו עוף או בקר. אז תצטרך להתחיל לערבב אותו בהדרגה למזון החתולים שלהם.

החתולים יישארו די נקיים ולכן לעתים רחוקות הם זקוקים לאמבטיה. אתה צריך להבריש את הפרווה לחתול מדי יום. זה עוזר לשמור על המעיל שלהם נקי ומפחית כדורי שיער ויש פחות שיער לנשירה. חשוב שיש לציין שחתולים בעלי פרווה עבה במיוחד, כגון החתול הסיבירי, כדאי להבריש פעמיים ביום. 

החתול שלך חייב ארגז חול לעשות את צרכיו! זה צריך להישמר באותו מקום כל הזמן, כמו חדר האמבטיה שלך. יהיה עליך לגרוף את ארגז המלטה שלך על בסיס יומי ולזרוק ולנקות אותו מדי שבוע. חתולים לא ישתמשו בקופסה מלוכלכת. נסו להימנע משימוש בדאודורנט וריחות, במיוחד לימון, בעת ניקוי ארגז המלטה.

יהיה עליך לספק משטח שריטה או משטח. חתולים אוהבים לשרוט והם צריכים. חיתוך טפרי החתול כל כמה שבועות יאפשר להם להיות בוטים מספיק כדי שלא יגרמו נזק רציני לרהיטים שלכם. ההודעה תצטרך להיות יציבה וגובהה לפחות שלושה מטרים כדי שהחתול שלך יכול להימתח כשהיא מתגרדת. זה צריך להיות עשוי קליפת עץ, יוטה או סיסל. אתה יכול גם להשיג משטח גירוד. פזרו עליו חתונת חתול אחת לשבועיים כדי לעניין אותה.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

כיצד למלא את הצרכים הבסיסיים של החתול שלך

חתולים היו מבויתים במשך זמן רב. מקורם של חתולים מבויתים באפריקה ובמזרח התיכון לפני 4,000 עד 8,000 שנה. ישנם גזעים רבים של חתולים אך החתולים...